O nas

Czarna Perła

Aparthotel w centrum górskiego resortu

Czarna Perła w Czarna Góra Resort to doskonały wybór dla miłośników aktywnego wypoczynku i sportu. Hotel położony jest tuż przy stokach narciarskich, co czyni go idealnym miejscem na zimowe szaleństwo na nartach i snowboardzie. Latem zapraszamy entuzjastów dwóch kółek do korzystania z naszego Bike Parku, oferującego trasy o różnym stopniu trudności. W naszym obiekcie znajduje się także basen, gdzie można zrelaksować się po intensywnym dniu pełnym wrażeń. Czarna Perła to miejsce, gdzie aktywność i wypoczynek idą w parze, gwarantując niezapomniane doświadczenia dla całej rodziny, a to wszystko w otoczeniu malowniczej panoramy Sudetów.

Sun & Snow Sp. z o.o. jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem 2 500 apartamentów w 50 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach i należy do grupy spółek Sun & Snow S.A. Firma Sun & Snow Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2008 roku, i w tym czasie stworzyła sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajmem. Stosuje też wysokie standardy w obsłudze gości, do których należą osoby prywatne oraz klienci biznesowi, zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła wspólna pasja – praca w turystyce! Stawiamy na udane 3W – wakacje, wypoczynek, wygoda! Każdego dnia poznajemy Was – wspaniałych gości-turystów, którzy chcą w różny sposób spędzić urlop w Polsce. Dzięki Wam dowiadujemy się, jakie macie oczekiwania, co chcecie zobaczyć, gdzie zjeść, poznać TOP miejsca danego regionu. Przez 15 lat przeprowadziliśmy takich rozmów setki tysięcy. Słuchamy, doradzamy, polecamy, jesteśmy dla Was!