Basen

Niesamowity klimat naszej strefy basenowej działa kojąco i uspokajająco. Odprężenia można zaznać pływając w basenie lub korzystając z jacuzzi, podziwiając jednocześnie zachwycający widok na górski krajobraz, jaki rozpościera się za oknami. Bicze wodne o zmiennym ciśnieniu pomogą rozluźnieniu mięśni i poprawie krążenia. Jeżeli odpoczywacie z dziećmi, to z pewnością spodoba im się brodzik pełen zabawek. To bezpieczna strefa, w której mogą pluskać się do woli!

 

Strefa basenowa zapraszamy: codziennie w godzinach 13:00 – 21:00.

SPA z Natury

Dbanie o siebie to nie tylko pielęgnacja – to sztuka równowagi potrzeb ciała i umysłu, która pozwala zachować idealny balans i komfort. W Spa z Natury dobieramy zabiegi niczym barwy na płótnie, by idealnie dopełnić Twoje ciało i duszę. Wyrusz z nami w podróż – poczuj synergię przyrody i pozwól sobie na odprężenie w naturalnym i bezpiecznym dla Twojego organizmu środowisku.

Saunarium

Pobyt w saunarium to idealny sposób na pełen relaks i oczyszczenie organizmu z toksyn. W Panorama ski, bike, spa & restaurant masz do wyboru aż 4 rodzaje saun: fińską, bio, ziołową oraz infrared.